Strona główna » Strzelnica Kurkowego Bractwa Strzeleckiego » Strzelnica Bractwa Kurkowego Miasta Wrocławia “Husarz”

Strzelnica Bractwa Kurkowego Miasta Wrocławia “Husarz”

Strzelnica Wrocław Husarz

Strzelnica Bractwa Kurkowego Miasta Wrocławia "Husarz"


Zapraszamy na strzelnicę w każdy poniedziałek od godziny 18:00. Bracia spotykają się na strzelnicy, aby postrzelać, porozmawiać i po prostu przyjemnie spędzić czas we wspólnym gronie. Jest to doskonała okazja do tego, żeby nas poznać i z nami porozmawiać, a także dowiedzieć się, jak do nas dołączyć. Jesteśmy grupą otwartą na nowych ludzi i zapraszamy pasjonatów strzelectwa, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów.

Może się zdarzyć, że z jakiegoś powodu na strzelnicy nie będzie nikogo, dlatego też przed przyjściem zalecamy przedzwonić i upewnić się, czy na pewno ktoś jest tam obecny, albo wysłać wiadomość poprzez formularz znajdujący się na stronie bractwa w zakładce „Kontakt” i zapowiedzieć swoje przyjście.

Bractwo nie prowadzi żadnej działalności komercyjnej. Nie organizujemy odpłatnych strzelań, szkoleń ani imprez okolicznościowych. Prosimy o niekontaktowanie się z nami w tych sprawach.

Bractwo Kurkowe Miasta Wrocławia „Husarz” jest członkiem PZSS. Posiada licencję klubową w zakresie karabinu i pistoletu sportowego. Numer licencji: LK-185/2013

Osie strzelnicy


Oś strzelecka kryta 50 m / 25 m – 6 stanowisk
Możliwość ustawienia dystansu 10 m - na stanowisku z oświetleniem

Znajdź trasę dojazdu na mapach Google:


Zobacz miejsce w Google