Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Strona główna » Sklepy » Sklepy - Broń Palna/Amunicja » Sklep Myśliwski Knieja Kraków

Sklep Myśliwski Knieja Kraków

Sklep Myśliwski Knieja Kraków

Sklep Myśliwski Knieja Kraków




F.H. "KNIEJA" Mariusz Rubiś


Firma istnieje od 1990 roku jako sklep sprzedający broń, amunicję i akcesoria myśliwskie. Jest bezpośrednim importerem broni marki SARNITZ z Austrii oraz wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski lunet myśliwskich czeskiej firmy Meopta. Ponadto Knieja oferuje amunicję sportową z firm SAGA, RC i WINCHESTER oraz NIKE-FIOCCHI, również na zasadach wyłączności. Od roku 2000 Knieja jest generalnym importerem i dystrybutorem firm: BROWNING, WINCHESTER i MIROKU na obszarze Polski, z wyłącznym prawem posługiwania się zastrzeżonymi znakami handlowymi tych marek.
Produkty oferowane przez firmę można również nabyć w sklepach detalicznych na terenie całej Polski, działającymi na zasadzie sieci handlowej. Salon sprzedaży przy ulicy Daszyńskiego 32 w Krakowie zlokalizowany na dwóch kondygnacjach oferuje szeroką gamę odzieży i akcesorii myśliwskich, optykę, literaturę, biżuterię czy zastawy myśliwskie.

Znajdź trasę dojazdu na mapach Google:


Zobacz miejsce w Google